UWAGA!!! MOŻNA NA WEBINARZE BYĆ Z DZIEĆMI!!!
KIEDY? 14 kwietnia 2025 (poniedziałek) godzina 19:00 – 20:30
O CZYM? – czym są zaburzenia odżywania – fundamenty zaburzeń odżywiania – wpływ social mediów na rozwój anoreksji, ortoreksji, bulimii, – czym jest dysmorfofobia? – ciałoneutralny język czyli jak rozumawiać, by budować mosty?
KTO? Joanna Buraczek – terapeutka w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniu SFBT, założycielka Centrum Terapeutycznego Sięgam PoMoc. Autorka książki „Zaburzenia odżywiania wśród nastolatek”. Popularyzatorka tematu jakim są zaburzenia odżywiania. Od kilku lat prowadzi szkolenia dla rodziców oraz specjalistów, warsztaty dla nastolatków, a także warsztaty rozwojowe dla kobiet.Koniecznie przekażcie tego emaila dalej. Będziemy jeszcze komunikować wszak jeszcze troszkę czasu!!!
DLACZEGO WARTO? To tylko wierzchołek góry lodowej i o nim i o tym, co pod taflą wody będziemy rozmawiać:
Zachęcamy do udziału w transmisji. Postaramy się również niebawem zamieścić zapis webinaru.
Drodzy Rodzice, jeśli nie mogliście uczestniczyć „na żywo” w transmisji webinaru, zachęcamy Was do obejrzenia go w dowolnym czasie w serwisie YouTube.
Drodzy Rodzice, poniżej udostępniamy Wam zapis webinaru, który poprowadził dr Maciej Dębski.
Drodzy Rodzice i Uczniowie,
zapraszamy do wypełnienia krótkiego testu na higienę cyfrową. Odpowiedz na poniższych 15 pytań i zobacz, jaki ogólny wynik otrzymałeś/aś w skali higieny cyfrowej. Im więcej punktów tym niższy poziom higieny cyfrowej. Wypełniając test pamiętaj, że nie ma odpowiedzi dobrych czy złych, ale są odpowiedzi SZCZERE.
Oprócz samych pytań przygotowaliśmy krótki komentarz z małą podpowiedzią, co możesz zrobić, aby Twoja higiena cyfrowa była na wyższym poziomie.
Spotykamy się z dr Maciejem Dębskim 12 lutego 2025 (środa) o godzinie 19:00.
Webinar jest bezpłatny, nie trzeba się wcześniej zapisywać, jakby to powiedzieć… kto pierwszy ten lepszy 🙂
1. Dla kogo? Dla wszystkich rodziców, w szczególności mających dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, a nawet dla tych dorosłych, którzy mają dzieciątka jeszcze w brzuszku.
2. Ile czasu? 90 minut plus czas na pytania i odpowiedzi
3. Czy można być na webinarze z dziećmi? Tak, zapraszamy całe rodziny.
Już teraz serdecznie zapraszamy na kolejne webinary dla rodziców. Tym razem odbędzie się spotkanie z psycholog Joanną Flis.
TERMIN: 17 marca 2025r. godz. 19.00-20.30
CZAS TRWANIA WEBINARU: 90 minut
LINK DO WEBINARU: https://fundacjadbamomojzasieg.clickmeeting.com/gdanski-kod-rodzicielski-samopomoc-i-wsparcie-psychiczne-dla-rodzicow
Drodzy Rodzice, zapraszamy na webinar z Tomaszem Bilickim pt. Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży – jak być dobrym rodzicem?
Link do spotkania: https://fundacjadbamomojzasieg.clickmeeting.com/zdrowie-psychiczne-dzieci-i-mlodziezy-jak-byc-dobrym-rodzicem-gdanski-kod-rodzicielski
Zobaczcie scenariusz:
Drodzy Rodzice, przekazujemy Wam nagranie kolejnego wartościowego webinaru. Tematem spotkania był stres i to, co się dzieje w naszym mózgu pod jego wpływem. Ale mowa też była o tym, co możemy zrobić, aby z tych spotkań ze stresem wychodzić „obronną ręką” i co możemy robić, aby stresem w sposób odpowiedni zarządzać.
Zapraszamy do oglądania.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru wszystkich Rodziców, a szczególnie Rodziców naszych najmłodszych wychowanków. Webinar przeszyty na wskroś praktycznymi wskazówkami co robić, a czego BEZWZGLĘDNIE NIE ROBIĆ z nowymi technologiami w domu. Naprawdę warto.
Drodzy Rodzice, w ramach projektu Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo przekazujemy link do bardzo ciekawego webinaru. Ten niezwykle trudny temat przybliża dr Halszka Witkowska.