Kochamy Was całym sercem – Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Mimo, że kartkę z kalendarza z Dniem Babci i Dziadka zepchnął czas to pragnę zapewnić że wnuki o swych Dziadziusiach pamiętają zawsze. Z tej okazji w dniu09.02.2024r. dzieci z kl.0  gościły swoje Babcie i Dziadków. Na tak ważnej uroczystości obecna były p. Dyrektor M.Adamus, p.Wicedyrektor K.Kasica i Rodzice.

Dzieci od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do klasowych drzwi.W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta przedstawiły bardzo żywiołowy program artystyczny, na który złożyły się wzruszające wiersze, piosenki a także tańce i skecze .W  trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając je gromkimi brawami. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa. Z ust dzieci wybrzmiało ,,Sto lat’’a następnie obdarowano dziadków upominkami.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor M. Adamus, która pogratulowała dzieciom występu pochwaliła organizację tego wydarzenia oraz złożyła gościom w imieniu swoim i Pani Wicedyrektor najserdeczniejsze życzenia.Następnie zerówiaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.