Olimpiada Przedszkolaków

Już po raz drugi w ZSP w Krynkach odbyła się Gminna Olimpiada dla Przedszkolaków. Wzięły w niej udział wszystkie dzieci przedszkoli i oddziałów zerowych z gminy Brody. Nas także nie mogło tam zabraknąć. W tym roku przyświecało nam hasło:

PRZEDSZKOLAKI ZE STYKOWA ZDROWO MYŚLĄ, ZDROWO JEDZĄ,

UPRAWIAJĄ SPORT, NIE SIEDZĄ!

Dzieci wzięły udział w kilku konkurencjach, w których liczyła się współpraca ale przede wszystkim frajda. Przedszkolaki pokazały, że są wysportowane i umieją dobrze się bawić. Biegały, skakały, rzucały i przeciągały linę. Na zakończenie rozgrywek otrzymały puchar i wspólny prezent a każde z osobna drobny upominek.

Po części oficjalnej przedszkolaki korzystały z innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Największym powodzeniem cieszyło się zwiedzanie wozu strażackiego z OSP w Krynkach. Panowie strażacy schładzali dzieci lejąc wodą. Przedszkolaki zjadały kiełbaski, częstowały się zdrowymi przekąskami, malowały buźki i mogły pozjeżdżać na dmuchanym zamku. Niestety świetną zabawę zepsuła nadciągająca chmura. W ostatniej chwili uciekliśmy przed deszczem. Zmęczeni ale szczęśliwi powróciliśmy do przedszkola.