Dzień Matki w klasie I

Dzień Matki to szczególne święto, które honoruje wszystkie mamy, stanowi wyraz szacunku, miłości, a także podziękowania za trud włożony w opiekę i wychowanie. 7 czerwca 2019r.w klasie I odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki.

Na zaproszenie dzieci przybyli na uroczystość niezwykli goście – Mamusie, które eleganckie i dumne z radością czekały na ten dzień. Dyrektor naszej szkoły Krystyna Kasica i Wicedyrektor Elżbieta Rozwadowska złożyły mamom życzenia z okazji ich święta. Odświętnie ubrane dzieci wyraziły miłość i wdzięczność swoim drogim mamusiom poprzez występ artystyczny. Zaśpiewały dla gości piosenki i recytowały wiersze wraz z życzeniami.

Publiczność była zachwycona popisami dzieci, na twarzach zebranych gości malowało się wzruszenie, a także duma ze swoich zdolnych pociech. Po wspaniałym występie mamy otrzymały piękną czerwoną różę, do której dzieci wielokrotnie nawiązywały w czasie przedstawienia, jako królowej wszystkich kwiatów.

Nad całością części artystycznej czuwała wychowawczyni Barbara Michalczewska, od której mamy otrzymały także wiązankę gorących życzeń.

Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek przy pięknie zastawionym stole. Cała uroczystość została uwieńczona na fotografiach, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.